SEO Auto Linker

SEO Auto Linker to niesamowicie prosty w obsłudze, skuteczny w działaniu plugin do wordpress’a automatycznie linkujący zdefiniowane przez frazy do zewnętrznych i wewnętrznych stron.

Po instalacji definiujemy pary fraza – link, jeżeli fraza pojawi się w treści posta zostanie automatycznie podlinkowana. Dodatkowo można ograniczyć liczbę podlinkowanych fraz w poście oraz ograniczyć linkowanie do typu posta (post/strona). Dla jednego linku można podać wiele fraz oddzielając je przecinkiem.

Działa bez zarzutu, linkuje jedynie w szczegółach portu, nie ma problemu z polskimi znakami, linkuje frazy w tagach HTML typu [span], nie linkuje fraz w nagłówkach [hx]. Polecam.

3 komentarze do “SEO Auto Linker”

  1. Świetna sprawa, przyda się! W

    idziałem także taką opcję we wtyczce SEO Ultimate, jednak jest to wielki kombajn i bez sensu go instalować jeśli nie korzystamy z innych jego opcji. Ponadto wtyczka koliduje z All in One SEO, tak więc cieszę się, że znalazłem do tego celu coś standalone :)

    Pozdrawiam
    D

  2. Oczywiście narzędzie jest świetne, po pierwsze darmowe i można je stosować w każdej instalacji WordPress, a po drugie jest proste i niezawodne:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *